O nas

Piotr

Soliwoda

Pierwsze zainteresowanie kulinariami doświadczył podczas czteroletniej nauki w Warszawskiej Szkole Gastronomicznej przy ulicy Poznańskiej. Od piętnastu lat pracuje na rynku usług gastronomicznych. Od pięciu lat piastuje wyłącznie stanowisko Szefa Kuchni. Przez dwa lata prowadził zespół kucharzy w renomowanym warszawskim hotelu Inter Conitnental. Odpowiedzialny był za najważniejszych gości hotelowych, wielokrotnie obsługując osobistości świata rozrywki. Doświadczenie i miła aparycja pozwoliła na prowadzenie programów kulinarnych w telewizjach śniadaniowych. Przez rok pracował jako osobisty kucharz w Ambasadzie Kanady. Od grudnia 2008 roku prowadzi własną działalność w organizowaniu imprez masowych, szkoleń, przyjęć firmowych.

 

Informacje

O nas

Jesteśmy firmą elastyczną i skoncentrowaną na potrzebach naszych Klientów, każde zlecenie traktujemy indywidualnie wiedząc, że zadowolenie i satysfakcja Klientów jest najważniejsza. Dołożymy wszelkich starań aby nasze usługi sprostały Państwa oczekiwaniom.

Dzięki naszemu doświadczeniu i otwartości jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Państwa potrzeby naszą elastycznością i umiejętnością adaptacji do istniejących warunków i potrzeb.

Mocne

Strony

 

  • wieloletnie doświadczenie w branży
  • elastyczne podejście do potrzeb klienta
  • szeroka oferta jadłospisów, odpowiednio zbilansowane menu
  • sprawdzone systemy przygotowania posiłków
  • atrakcyjna oferta cenowa
  • zachowane wysokie standardy higieny posiłków, zgodnie ze specjalistycznymi normami

Zapraszamy do współpracy:

Kontakt